530 877 776
biuro@nmsilesia.pl
Blog

Wiele usług, które świadczymy wybiega poza standardową obsługę. Staramy się edukować klientów, tak aby na rynku, spośród wielu nieprzydatnych ofert, potrafili sami wybrać te wartościowe.

Czy potrzebuję Systemu CRM?

Czy Potrzebuję systemu zarządzania klientami mojej firmy?

Masz dość wysyłania setek maili z przypomnieniami? Odbierania tysięcy maili z nieposegregowanymi danymi od klientów?

Naucz swoich klientów porządku, a sam otrzymaj dane w formie prostej do edycji i przetwarzania.

A może Twoi pracownicy codziennie przez kilka godzin wypełniają kolejne arkusze Excella?

Kiedy zwiększa się liczba naszych klientów, a wiemy że aby zoptymalizować przychody, musimy mieć ich jeszcze więcej warto zastanowić się jak to zrobić. Oczywiście możemy zatrudnić nową osobę i wdrożyć ją we wszystkie tajniki prowadzenia naszej firmy, albo zakupić system stworzony pod nasze potrzeby, który zastąpi kilku pracowników a jego koszt będzie kilkakrotnie mniejszy i zwróci się w ciągu kilku miesięcy.

Reklama w Panoramie Firm

Czy Panorama Firm (Eniro) to dobra forma reklamy?

Bardzo często, zdarza mi się słyszeć od klientów powyższe pytanie. Oczywiście jednoznaczna odpowiedź nasuwa się sama, jednak postarajmy się zglębić problem nieco bradziej.

Eniro Polska (Dawniej Panorama Firm) czasy rynkowej świetności (a przede wszystkim użyteczności) ma już dawno za sobą. Być może niektórzy jeszcze pamiętają pierwsze polskie Yellow Pages i właśnie na tym bazuje firma, która w moim mniemaniu średnią wieku swoich "świadomych" klientów  ma powyżej 45+.