Systemy CRM

Czym są systemy CRM? – New Media Silesia

Zarządzanie Relacjami z Klientemi (z angielskiego Customer Relationship Managment) jest koncepcją zarządzania firmą, w której znaczny nacisk kładzie się na budowaniu długotrwałej więzi oraz zdobyciu lojalności klienta.

W koncepcji tej zakłada się, że dużo mniejsze koszty przysparza utrzymanie obecnego klienta niż pozyskanie nowego. Dlatego warto trzymać rękę na pulsie i dbać o ten kontakt. Dodatkowo dzięki  specjalistycznym narzędziom firma może szybko ocenić klientów i skoncentrować się przede wszystkim na tych, którzy są dla firmy najbardziej opłacalni.

Koncepcja CRM polega na identyfikacji istotnych dla firmy informacji, na temat klienta oraz grupowaniu ich w celu łatwiejszej analizy. Wtedy na podstawie zebranych danych można szybko sprostać oczekiwaniom klienta, a czasem zaspokoić jego potrzeby, bez konieczności angażowania kontaktu bezpośredniego.

W dbaniu o relacje z klientem niezbędne jest indywidualne podejście do każdego z nich. Proces ten jest czasochłonny i w większości firm pochłania w granicach 30-60% czasu pracowników. Żeby ułatwić sobie to niezwykle ważne zadanie warto wykorzystać specjalistyczne narzędzia, które możemy dla Państwa stworzyć.

Obecnie zarządzamy relacjami z ponad 500 klientami z całego kraju. Bez oprogramowania stworzonego pod nasze konkretne potrzeby nie byłoby to możliwe. Ponad 500 domen, 300 kont hostingowych, pomoc techniczna dla klientów, około 50 projektów w toku, to zadania które stoją przed nami każdego dnia. Samych przypominających maili o wygasających usługach, czy pomagających rozwiązać najprostsze problemy klientów, wysyłamy każdego roku kilkanaście tysięcy. Dzięki temu nie tylko nasi klienci mogą czuć się bezpiecznie, ale także my zawsze mamy potwierdzenie czy dana usługa została wykonana czy nie.

Czy potrzebuje systemu CRM w mojej firmie?

Na to pytanie odpowiedź zawsze brzmi "Tak", jeżeli tylko zależy nam na zwiększeniu zadowolenia klienta bez dokładania dodatkowych zadań w naszym grafiku. Bardziej istotne jest odpowiedzieć sobie na pytanie: "Jakiego narzędzia potrzebuję?" i czym ma się ono charakteryzować. W naszej ofercie posiadamy między innymi:

  • panele administracyjne do zarządzania klientami online,
  • panele administracyjne do zarządzania firmą online,
  • proste formularze kontaktowe,
  • formularze kontaktowe z możliwością wysyłania plików,
  • formularze kontaktowe z możliwością edytowania online,
  • narzędzia do przesyłania ofert,
  • automatyczne przypomnienia wysyłane w określonych terminach,
  • spooby na usprawnienie pracy telemarketingu i handlowców,
  • systemy rezerwacji: godzinowe i terminowe,
  • systemy sprzedażowe oraz wysyłki online.

Tworzymy rozwiązania szyte na miarę według konkretnych wytycznych, na podstawie sprawdzonych rozwiązań oferowanych w gotowych już projektach. Zadaj pytanie, a wycenimi i określimy jak może wyglądać rozwiązanie najlepsze dla Ciebie.

Panele zawierające dane osobowe chronimy certyfikatem SSL oraz zgłaszamy do GIODO.

 

Regulamin