O nas

Skuteczna reklama dla Twojej firmy – Agencja Reklamowa New Media Silesia

Nasze zainteresowanie reklamą zaczęło się już dość dawno temu. Okazało się, że bardzo szybko odnaleźliśmy się w realiach tej branży, a praca stała się pasją, której oddajemy nasz czas i serce. Na rynku agencji reklamowych na Śląsku działamy od 2010 roku, tworząc w tym czasie wiele projektów, które doprowadziły nas do miejsca w którym znajdujemy się dzisiaj.

Najpierw specjalizowaliśmy się głównie we wprowadzaniu stron do wyszukiwarki Google. W tamtym czasie bardzo małą ilość firm można było znaleźć w Mapach Google, a co za tym idzie przeważnie szukająć firmy z naszej okolicy trafiało się na firmy z drugiego końca kraju. Z czasem rozszerzyliśmy ofertę i skupiliśmy się na kontakcie bezpośrednim. Stworzyliśmy dwa czasopisma, a mianowicie Twój Sosnowiec i Nasze Mysłowice, które miały zarówno funkcję reklamową dla firm prezentujących swoje oferty jak i informacyjną dla mieszkańców dwóch miast.

To wtedy nasi klienci dali nam do zrozumienia, że chcą ze swoją ofertą docierać do szerszego grona odbiorców niż tylko lokalnie i że chcą swoje oferty prezentować w postaci stron i sklepów internetowych. Również wtedy zaczęliśmy rozwijać naszą ofertę poprzez współpracę ze specjalistami w poszczególnych działaniach z zakresu marketingu tradycyjnego oraz internetowego. Obecnie naszym Klientom zapewniamy pełną obsługę w zależności od ich potrzeb. Podejmujemy się nawet bardzo nietypowych realizacji, traktując to jako wyzwanie, któremu należy sprostać. Rozwijamy nasze umiejętności i rozszerzamy wiedzę, uczestnicząc w szkoleniach z marketingu internetowego, a także branżowych imprezach targowych.

Zdjęcia umieszczone w galerii ukazują tylko niewielki wycinek naszego dorobku. Prowadzimy kompleksową opiekę reklamową kilkunastu przedsiębiorstw z różnych branż. Dokładamy starań, aby rzetelnie obsłużyć wszystkich Partnerów z Katowic i okolic.

Będziemy szczęśliwi jeśli również Ty dołączysz do tego grona! Oprócz stałej dostępności, a także nowoczesnego podejścia do realizowanych usług i wielu kreatywnych pomysłów, gwarantujemy:

  • szczegółowe rozpoznanie profilu Twojej działalności oraz analizę dotychczasowych form reklamy i sprzedaży
  • propozycje najnowszych form reklamy
  • analizę skuteczności reklamy i raporty po danym okresie

Doświadczenie, wiedza, niebanalne pomysły oraz terminowość to nasze atuty wyróżniające spoza konkurencji.

 

 

Regulamin